Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Uudised meilt ja mujalt

More
5 years 4 months ago #10194 by timo
Hea kalasõber ja loodusest hoolija. Ole hea ning leia need paar minutit, et anda oma toetushääl petitsioonile avada Jägala jõgi taas lõhelistele kudejõeks. Hääle saad anda:

petitsioon.ee/jagala-jogi-lohejoeks#btn-more

Väga tänades, Timo
The following user(s) said Thank You: Karlil, LeechiMees
More
5 years 4 months ago #10202 by Jeekim
Tean, et kalameeste allkirjad otsustajate jaoks on vaid häiriv õhuvirvendus, kuid siiski kutsuks agaramalt petitsiooni allkirjastama, sest kõikide takistuste kõrvaldamine jõgedest kalade rändeteedelt on vajalik ju meie ühistes huvides kalarikkuse taastamiseks ning allkirja andmata jätmisega me ei suuda tekitada isegi seda õhuvirvendust.
The following user(s) said Thank You: timo, Karlil

More
5 years 4 months ago #10204 by Hein
Mina omalt poolt tegin oma puhumise vastu orkaani ära ja eks lootus on ikka see, mis viimasena sureb.
Paraku on kord nii, et inimestele meeldib harjumuspärane (järv on seal ju "kogu aeg" olnud) ning vaadatakse asju väga kitsalt ja oma mättalt ja põhjendatakse ajuvabalt (a la kust ma siis kastmisvett võtan!).
Sama juhtus ju ka tselluloositehasega (Ei, ma polnud selle poolt), enamik inimesi jahus haisust ja sellest, et nii palju autosid hakkab minu kandist läbi sõitma, kuid tegelikult oli ainuke reaalne oht hoopis Emajõele ja Peipsile...
More
5 years 1 month ago #10428 by Kalaportaal.ee
Äsjane Prantsusmaa kaugusheite rekord: Stephane Moulin lennutas 150 g raskuse 251 m kaugusele.
Attachments:
More
4 years 11 months ago - 4 years 11 months ago #10510 by Jeekim
Soomes tõsteti järsult hävimisohus olevate kalade ebaseadusliku püügiga tekitatud rahalise kahju suurust. Hetkel kalleimaks võib kujuneda loodusele tekitatud kahju suurus Saima lõhe püügil kahes kudejões - 7510 eurot lõhe.
mmm.fi/documents/1410837/1801561/Suojelu...2Basetus%2C%2Bfi.pdf
Last edit: 4 years 11 months ago by Jeekim.
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
4 years 11 months ago #10517 by Jeekim
Jägala-Jõelähtme energeetikasõpradel jälle uued trikid.
www.err.ee/939736/lisaks-linnamae-paisul...la-minna-ka-paisjarv
The following user(s) said Thank You: Täpik
Time to create page: 0.176 seconds
Powered by Kunena Forum